з 9-00 до 21-00 Без вихідних

Каналізаційна установка SFA SANIACCESS 1

Безкоштовна доставка
  • Виробник: SFA
  • Модель: SANIACCESS 1
  • Артикул: 300096
  • В наявності
  • 13 550грн


Каналізаційні установки SFA Saniaccess 1, з удосконаленою ріжучої конструкцією, створені для збору і відведення стічних та каналізаційних вод. При неможливості відвести забруднені води самопливом або вони розміщені нижче рівня каналізації, Вам допоможе SFA SANIACCESS 1.
SFA Saniaccess1 розрахований на підключення тільки 1 унітазу. Даная каналізаційна насосна станція обладнана фільтром з активованим вугіллям і Вам не потрібно турбуватися про неприємний запах. Конструкція ножів в СФА 1 гарантує високу ступінь роздрібнення.
Є корзина SFA Saniaccess1 в якій збираються сторонні предмети, тим самим вберігає установку від перегрівання мотора і блокування при неправильному використанні.
Температура рідини не більше 50 ° C, якщо дотримуватися температуру на рівні 35 ° C Ваша станція пропрацює тривалий час.
Легкий доступ для обслуговування і ремонту дозволить Вам не розбирати насос, а всього лише відключити насос від мережі і відкрутити болт на верхній кришці і Ви отримаєте доступ до всіх компонентів установки.

Основні
Висота подачі (м) 8
Гарантія (місяців) 24
Країна виробник Франція
Потужність (Вт) 400
Продуктивність (м³/ч) 4,8

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано