з 9-00 до 21-00 Без вихідних

Стабілізатор напруги Мережик 9-7

Безкоштовна доставка
  • Стабілізатор напруги Мережик 9-7
  • Виробник: Мережик
  • Модель: 9-7
  • Артикул: 300588
  • В наявності
  • 5 990грн


Стабілізатори напруги Мережик - це пристрої з потужними характеристиками, виготовлені ЧHПП «Aльтеpнатіва» (виробництво розташоване в місті Маріуполь, Україна). Вони підходять для контролю напруги виробничого і домашнього обладнання, тому повсюдно застосовуються для квартир, приватних будинків, складів, офісів і підприємств.
Відмітна риса стабілізаторів напруги Мережик - оптимальне співвідношення вартості і технічних характеристик. І справа не в економії на комплектуючих або матеріалах, адже за рахунок повного циклу виробництва на ЧHПП «Aльтеpнатіва» немає потреби в залученні додаткових сил і вкладень. У підсумку фахівці підприємства самостійно виконують розробку, проектування і складання нормализаторов напруги на власному обладнанні. Це позитивно впливає на вартість готового приладу, але жодним чином не позначається на якості: все лінії складання автоматизовані і максимально виключають помилки і людський фактор.
В результаті стабілізатори напруги Мережик заслужено користуються попитом серед людей. Покупці цінують стабільну обладнання за оптимальну ціни.
Особливості нормализаторов Мережик
Конструкція приладу - це тороидальний автотрансформатор, тому у нього висока перевантажувальна здатність. Це підтверджують численні тести в типових ситуаціях, коли не обійтися без покупки стабілізатора напруги.
Крім доступної вартості, за яку можна купити стабілізатор напруги, у них є ряд переваг. Так, на думку тестувальників обладнання, саме прилади виробництва бренду Мережик добре працюють в тих випадках, де інші стабілізатори відключаються. Наприклад, обладнання відмінно справляється з приладами на великий пусковий потужності електродвигунів, в тому числі зі зварювальними апаратами, насосними станціями, перфораторами, бойлерами.
Додатково моделі Мережик відрізняються якісним покриттям з емалі (мінімізує електромагнітне випромінювання в приміщеннях), інформативним цифровим ЖК-дисплеєм, датчиками Холла.
Мікропроцесорне управління - Atmel, США;
Тип трансформатора - тороїдальний;
Цифровий індикатор режимів роботи;
Електронний режим «Транзит» ( «Bypass») з цифровою індикацією як в режимі стабілізації;
Нижній граничний поріг вхідної напруги, В: 80
Верхній граничний поріг вхідної напруги, В: 295
Нижній поріг стабілізації робочої напруги, В: 140
Верхній поріг стабілізації робочої напруги, В: 280
Розміри
Висота, мм: 458
Ширина, мм: 272
Глибина, мм: 166

Основні
Вага (кг) 19
Гарантія (місяців) 36
Країна виробник Україна
Потужність (Вт) 7000
Тип монтажу Навісний
Тип стабілізатору Сімісторні
Точність стабілізації 5%

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано