з 9-00 до 21-00 Без вихідних

Стабілізатор напруги ДІА-Н СН-3000-А

Безкоштовна доставка
  • Стабілізатор напруги ДІА-Н СН-3000-А
  • Виробник: Діа-Н
  • Модель: СН-3000-А
  • Артикул: 300598
  • В наявності
  • 3 750грн


Дану модель стабілізаторів ДІА-Н можливо використовувати з реактивним видом навантаження. Розроблено спеціально для свердловинних насосів потужністю до 1 кВт. Витримує в пуску до 6,5 кВт.
Можливий варіант навісного виконання. Стабілізатор напруги СН-3000-А призначений для захисту та забезпечення в автоматичному режимі стабілізованою напругою (220 ± 6% В) побутових електроприладів з потужністю споживання 3000 Вт. Модель розроблялася спеціально для насосних станцій, але також підходить і для пральних машин, мікрохвильових печей, посудомийних машин.
СН-3000-А мають мікропроцесор, який вимірює напругу в мережі живлення і забезпечує управління стабілізацією напруги, яку видає прилад.
Одночасно мікропроцесор вимірює вихідну стабілізовану напругу і в разі аварійного перевищення рівня 240 В відключає стабілізатор, який суттєво підвищує безпеку приладів, які отримують живлення від стабілізатора.
У той же час контролюється рівень споживаної потужності, яка також відображається на індикаторі. При перевищенні рівня допустимої потужності прилад відключається.
Відключення стабілізатора відбувається також при зниженні напруги в мережі менше 120 В або підйомі більше 285 В. Крім того забезпечена попеременная індикація рівня вхідного (в мережі живлення), вихідної (стабілізованого) напруги і рівня споживаної потужності.
Мікропроцесорні прилади мають 6 різних захистів:
захист від занадто високої вхідної напруги (більше 285 В);
захист від занадто низької вхідної напруги (менше 120 В);
захист від занадто високої вихідної напруги (не більш 240 В);
захист від перевантаження (при навантаженні більшої 3000 Вт прилад відключається через 3 с);
захист від пожежі (відключення при нагріванні трансформатора понад 90 ° С).
Стабілізатори мають максимальний ступінь захисту від ураження електричним струмом, в процесі роботи зберігають кімнатну температуру, безшумні. Форма вихідної напруги - синусоїда.
Розміри
Висота, мм: 90
Ширина, мм: 160
Глибина, мм: 220

Основні
Вага (кг) 9
Гарантія (місяців) 24
Країна виробник Україна
Потужність (Вт) 3000
Тип монтажу Напольний
Тип стабілізатору Релейний
Точність стабілізації 6%

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
  Добре     Погано